Hurtownia artykułów BHP i Pakowych

  • Post category:O nas

Pianpak – Hurtownia artykułów BHP i Pakowych

Pianpak: Artykuły BHP i Pakowe-Zakupy internetowe. Sprzedaż hurtowa i detaliczna. Ogromny wybór odzieży i obuwia ochronnego, rękawic roboczych. Nasza firma jest jedną z najbardziej rozpoznawanych i najwyżej ocenianych firm z branży artykułów BHP oraz pakowych w Łomży. Główna siedziba naszej firmy mieści się na północnym-wschodzie Polski w Łomży przy ulicy Dobrej 11. Warto zaznaczyć, że silną stroną naszej firmy jest duży wybór markowej kolekcji odzieży, obuwia, rękawic i pozostałych produktów ochronnych. Jesteśmy przedstawicielem partnerskim firmy HETMAN, która zajmuje się produkcją odzieży zawodowej i ochronnej o wysokim standardzie. Dodatkowo oferujemy możliwość zrobienia nadruków i haftu na ubraniach roboczych i reklamowych.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, dlatego zapewniamy profesjonalną obsługę. Służymy pomocą i doradztwem. Warto zauważyć, że kładziemy duży nacisk na miłą obsługę, otwartość na potrzeby naszych klientów, jakość i terminowość. Nasi pracownicy mogą odwiedzić Państwa firmę i przedstawić naszą ofertę.

Artykuły BHP

W naszej ofercie posiadamy duży wybór: odzieży i obuwia ochronnego, rękawicy roboczych, chemii, papierów, środków higieny, ochrony zdrowia. Środki ochrony indywidualnej, konserwacja środków miedzy innymi proszki do prania, odplamiacze, odkażacze. Znaki BHP i PPOŻ, ochronne słuchu, apteczki gaśnice oraz artykuły biurowe. Maseczki oraz kaski ochronne.

Artykuły Pakowe

Nasza hurtownia posiada w swojej ofercie najwyższej jakości materiały do pakowania, folie i taśmy. W naszej ofercie znajdą państwo profile z pianki polietylenowej NOMAPACK. Posiadamy wszystko do zapakowania i zabezpieczenia paczek podczas transportu do klienta. Oferujemy produkty przede wszystkim wysokiej jakości używane przez klientów indywidualnych jak i tych wymagających. dodatkowo oferta rozszerzona jest również o taśmy pakowe, warto zaznaczyć, że można je spersonalizować i dodać na nich własne logo lub napis. Zadzwoń i zapytaj o ofertę.

Pianpak – Hurtownia artykułów BHP i Pakowych

Podsumowując nasza firma w ciągu wielu lat działalności w branży artykułów BHP i Pakowych, dzięki rzetelności, odpowiedzialności oraz atrakcyjnym cenom produktów zdobyła zaufanie wielu zakładów pracy.

Zapraszamy przede wszystkim obecnych klientów do kontynuacji, a nowe firmy do podjęcia korzystnej, owocnej i przede wszystkim bezpiecznej pracy.